FESTUM SOFTWARE

Keskity siihen, missä olet paras

Ihmiset

Jani Alahonko

Tuotekehitysjohtaja

jani.alahonko@festum.fi +358 (0)207909737

Jorma Messo

Liiketoimintajohtaja

jorma.messo@festum.fi +358 (0)207 909 705

Janita Heikkinen

Asiakkuusjohtaja

janita.heikkinen@festum.fi +358 (0)207 909 731

Teija Lounasaho

Myyntipäällikkö

teija.lounasaho@festum.fi + 358 (0)207 909 703

Petri Harjula

Myyntipäällikkö

petri.harjula@festum.fi +358 (0)207 909 704

Niko Iijolainen

Viestintä ja markkinointi

niko.iijolainen@festum.fi +358 (0)207909709

Anne Tenhonen

Asiakastuki

anne.tenhonen@festum.fi

Henna Majuri

Asiakastuki

henna.majuri@festum.fi

Kirsi Kemppainen

Asiakastuki

kirsi.kemppainen@festum.fi

Outi Karilahti

Projektipäällikkö

outi.karilahti@festum.fi

Ari Koskenvaara

Projektipäällikkö

ari.koskenvaara@festum.fi

Marjaana Kulmala

Projektipäällikkö

marjaana.kulmala@festum.fi

Niko Granfors

Projektipäällikkö

niko.granfors@festum.fi

Jukka Laitinen

Tuotepäällikkö

jukka.laitinen@festum.fi

Raija Karilahti

Projektipäällikkö

raija.karilahti@festum.fi

Tina Santala

Projektiassistentti

tina.santala@festum.fi

Mika Peuralahti

Tuotepäällikkö

mika.peuralahti@festum.fi

Piotr Pawlak

Tuotepäällikkö

piotr.pawlak@festum.fi

Ville Viitaharju

Ohjelmistosuunnittelija

ville.viitaharju@festum.fi

Joni Rautiainen

Ohjelmistosuunnittelija

joni.rautiainen@festum.fi

Ammi Rantanen

Projektipäällikkö

ammi.rantanen@festum.fi

Matias Määttä

Ohjelmistosuunnittelija

matias.maatta@festum.fi

Olli Aalto

Ohjelmistosuunnittelija

olli.aalto@festum.fi

Ismo Arola

Järjestelmäsuunnittelija

ismo.arola@festum.fi

Antti Sipola

System specialist

antti.sipola@festum.fi

Sami Juden

Senior Systems Specialist

sami.juden@festum.fi

Festum Software Oy

Puh: 0207 909 700 
Email: info@festum.fi

Pori

Isolinnankatu 22B
28100 PORI

Vantaa

Äyritie 8 E
01510 VANTAA

Tilaa kuukausittainen uutiskirje

Tiivistämme ajankohtaisimmat uutiset meiltä ja maailmalta.