FESTUM SOFTWARE

Keskity siihen, missä olet paras

Ihmiset

Minna Halonen

CEO Toimitusjohtaja

minna.halonen@festum.fi +358 (0)207 909 765

Jani Alahonko

CTO Teknologiajohtaja

jani.alahonko@festum.fi +358 (0)207909737

Petri Harjula

CCO Myynti- ja asiakkuusjohtaja

petri.harjula@festum.fi +358 (0)207 909 704

Janita Heikkinen

COO Operatiivinen johtaja

janita.heikkinen@festum.fi +358 (0)207 909 731

Jorma Messo

COO, RPA
Liiketoimintajohtaja, RPA

jorma.messo@festum.fi +358 (0)207 909 705

Olli Aalto

Senior Software Developer

olli.aalto@festum.fi

Niko Granfors

Technical Product Manager

niko.granfors@festum.fi

Stefan Grundström

Senior Software Developer

stefan.grundstrom@festum.fi

Eija Hietala

Project Manager

eija.hietala@festum.fi

Niko Iijolainen

Marketing Manager

niko.iijolainen@festum.fi

Anne Jokinen

Customer Success Specialist

anne.jokinen@festum.fi

Sami Judén

Senior Systems Specialist

sami.juden@festum.fi

Waltteri Kaivola

System Specialist

waltteri.kaivola@festum.fi

Outi Karilahti

Customer Success Specialist

outi.karilahti@festum.fi

Raija Karilahti

Customer Success Specialist

raija.karilahti@festum.fi

Kirsi Kemppainen

Customer Success Advisor

kirsi.kemppainen@festum.fi

Niko Koivisto

Senior Software Developer

niko.koivisto@festum.fi

Ari Koskenvaara

Technical Product Owner

ari.koskenvaara@festum.fi

Marjaana Kulmala

Project & Customer Success Manager

marjaana.kulmala@festum.fi

Jukka Laitinen

Technical Product Manager

jukka.laitinen@festum.fi

Matias Määttä

Senior Software Developer

matias.maatta@festum.fi

Eva Palander

Account Assistant

eva.palander@festum.fi

Piotr Pawlak

Software Architect

piotr.pawlak@festum.fi

Mirja Peltonen

Customer Success Advisor

mirja.peltonen@festum.fi

Mika Peuralahti

Technical Product Manager

mika.peuralahti@festum.fi

Ammi Rantanen

Customer Success Specialist

ammi.rantanen@festum.fi

Tina Santala

Executive Assistant

tina.santala@festum.fi

Antti Sipola

System Specialist

antti.sipola@festum.fi

Henna Stenroos

Operational Product Manager

henna.stenroos@festum.fi

Ville Viitaharju

Senior Software Developer

ville.viitaharju@festum.fi

Festum Software Oy

Puh: 0207 909 700 
Email: info@festum.fi

Pori

Isolinnankatu 22 B
28100 PORI

Tampere

Pyhäjärvenkatu 5 B
33200 Tampere

Vantaa

Äyritie 8 E
01510 VANTAA

Tilaa kuukausittainen uutiskirje

Tiivistämme ajankohtaisimmat uutiset meiltä ja maailmalta.